Każdy człowiek ma swój cel

postawić sobie cel w życiu

 • Zakładam, że każdy człowiek wchodząc w dorosłe życie, gdzieś w swojej głowie stawia sobie cele do osiągnięcia. Oczywiście w dalszym życiu często modyfikujemy swoje cele, tak się dzieje, ponieważ zawiesiliśmy zbyt wysoko poprzeczkę, lub zbyt nisko. Zdarza się, że po kilku latach zapominamy, o swoich celach, nie dlatego, że zostały już osiągnięte, tylko z powodu rutyny w której żyjemy i dobrze się w niej czujemy, więc nie zamierzamy tego stracić.
 • Ja również wchodząc w dorosłe życie, postawiłem sobie kilka celów do spełnienia, a więc praca, która pozwoli założyć rodzinę i spokojnie żyć w swojej ojczyźnie z rodziną, jednocześnie zapracować na własną emeryturę, by nie być zależny od państwowej emerytury.
 • Dość wcześnie założyłem rodzinę, urodził się mój syn, dzisiaj jest już pełnoletni, tutaj muszę szczerze przyznać, że jako ojciec się nie sprawdziłem i nasze relacje są słabe. Faktem jest, że jego urodziny były dla mnie kolejną motywacją, by dać z siebie coś więcej niż tylko być pracownikiem. Więc postanowiłem zostać przedsiębiorcą za nim jednak nim zostałem trwało to jeszcze pięć lat, aż w końcu w 2005 roku zostałem członkiem zarządu w spółce zajmującej się handlem paliwami, a więc w branży, która zawsze będzie potrzebna, tak jak piekarz.
 • Niestety, zostając przedsiębiorcą nie myślałem, że utracę możliwość kierowania własnym życiem, według swojego scenariusza. Mój scenariusz nie przewidywał sytuacji, że będę musiał wyprowadzić się z Polski i zamieszkać w innym kraju. W moim przypadku środki finansowe, które mógłbym przeznaczyć na własną niezależną od państwa emeryturę zostały pochłonięte, przez koszty jakie muszę pokrywać w związku z prowadzonymi od trzynastu lat postępowaniami, nie licząc innych kosztów jakie ponosimy w jednej tylko sprawie. Dzisiaj coraz bardziej tracę wiarę, że kiedykolwiek chociaż część poniesionych niezasadnie kosztów odzyskamy. Do tego, prawdę powiedziawszy, już od pewnego czasu czuję się emerytem, jest to wymuszona emerytura i dlatego, nie czuję się z tym dobrze a wręcz jestem załamany takim obrotem spraw.
 • Najgorsze, że dzisiaj już niewiele mogę z siebie dać, żyję tylko dzięki miłości jaka w życiu mnie spotkała. Jednocześnie co raz częściej czuję się ciężarem, chociaż wiem, że dla niej nigdy takim ciężarem nie będę. Jednak to wszystko o czym piszę na blogu, chociaż tego może nie daję po sobie poznać, doprowadziło mnie pisząc kolokwialnie, do bycia rośliną. Wiem, że mam blisko siebie kochającą osobę, która chyba jako jedyna rozumie co się ze mną dzieje, a mimo tego jest przymnie, a ja nie jestem wstanie się odwzajemnić. Faktem jest, że od pewnego czasu w moich myślach, każdego dnia pojawiają się rozważania nad wyborem, lepszego rozwiązania, żyć jak roślina będąc dla najbliższej mi osoby ciężarem, patrzeć jak się dla mnie poświęca, robiąc to bezinteresownie, byśmy mogli dalej żyć. Wiem, że nigdy nie powie, iż jestem dla niej ciężarem, jednak wiem, że tak jest, nie mogę na to patrzeć a tym bardzie się z tym pogodzić. Czy też wybrać się na drugi świat, tym samym oszczędzając jej siły do dalszego życia. Najgorsze, że kilkukrotnie mówiła i to każdego dnia daje temu dowód, iż żyje dzięki mnie i dla mnie, co też nie pomaga mi podjąć decyzji. Właściwie mogę dzisiaj sam do siebie mieć pretensję, że będąc młodym człowiekiem, sam sobie przepowiedziałem taką przyszłość. Dlatego, też postanowiłem napisać ten artykuł z myślą, żeby nie odejść bez pożegnania, chociaż dopóki jeszcze będę żył, tak nadal będę prowadził bloga.

czas się powoli żegnać

 1. Patrząc na ostatnie działania rządzących polityków na czele z Ministrem Sprawiedliwości i Prokuratorem Generalnym w jednej osobie, czyli Zbigniewem Ziobro i innych oraz ślepo wykonujących ich polecenia funkcjonariuszy publicznych na stanowiskach sędziów i prokuratorów, jak również działających pod ich nadzorem funkcjonariuszy publicznych organów podatkowych i ścigania. Przyszedł czas, by powoli się żegnać zostawiając publikowane materiały z nadzieją, że nadejdzie dzień i kogoś ta prawdziwa historia, oparta na własnych doświadczeniach zainteresuje nie tylko, żeby ją przeczytać, ale może znajdzie się ktoś kto będzie wiedział co z tym dalej zrobić, lub stanie się on dla kogoś pomocny.
 2. Dzisiaj jestem już przekonany, że pętla zbyt mocno została zaciśnięta, odcina dostęp powietrza, zabiera oddech i zaczynam się powoli dusić z świadomością, że prawdopodobnie nikt nie jest wstanie udzielić pomocy. Od kilku dni mam wrażenie, że rozpoczął się jeden z końcowych procesów życiowych jaki występuje przed śmiercią, czyli stan agonii, który charakteryzuje się przede wszystkim upośledzeniem czynności układu oddechowego oraz ośrodkowego układu nerwowego.
 3. Licząc, że wśród czytających historię opartą o własne doświadczenia, a w szczególności teksty zawarte w kategoriach „Prawo czy Bezprawie” oraz „Luxona„, znajdą się osoby, które będą wstanie uwierzyć, że to wszystko faktycznie miało miejsce, a co było powodem powstania okoliczności zawartych w tych historiach, można przeczytać w kategorii „Afery„. Najbardziej jednak chciałbym, aby opisywana historia chociaż, w niewielkim stopniu pomogła nawet tylko jednej z tak wielu osób, przeżywających podobne historie w swoim życiu. Może znajdzie się osoba, która będzie wiedziała co z tym zrobić, ponieważ ja nie wiem co jeszcze mógłbym więcej zrobić by sobie i innym pomóc. A może inaczej wiem, tylko nie jest możliwe na dzień dzisiejszy to zrobić.
 4. Z drugiej strony, chciałbym aby opisana historia stała się w pewien sposób pomocna, gdy nadejdzie czas, by rozliczyć tych, którzy wykorzystując swoje posady, stanowiska, tak wśród rządzących jak i będących funkcjonariuszami publicznymi niższej rangi, którzy działają świadomie na szkodę wielu niewinnych osób, niszcząc ich godność, zdrowie oraz życie. Jestem tego przykładem, najpierw od 2009 roku niszczono moją godność, niszczą moje zdrowie, czego skutki odczuwam od pewnego czasu, w szczególności negatywnie wpływając na układ nerwowy, który powoduje problemy z mową, pamięcią, przymykaniem oczu, utratą siły i wytrzymałości włącznie. Nie ma znaczenia, czy mój stan agonalny zakończy się śmiercią naturalną, czy też samobójstwem, lub przy pomocy osoby trzeciej. Nie mam na myśli zemsty, tylko pociągnięcia do odpowiedzialności, każdego, który przyłożył rękę do tego, by stanął przed niezależnym Sądem, który zgodnie z prawem oraz zasadą sprawiedliwości wyda wyrok, wobec tych co przyłożyli rękę i są odpowiedzialni. W tym celu przygotowałem listę, tych którzy świadomie niszczą nie tylko moją osobę link
 5. Oczywiście panie Kaczyński, Ziobro, Święczkowski, Kamiński i inni o których wspomniałem pisząc swoją historię z ostatnich ponad dziesięciu lat życia, to wy pisaliście scenariusz mojego życia, według którego musiałem żyć. Wy oraz wam podwładni, prokuratorzy, sędziowie i urzędnicy podatkowi, funkcjonariusze służb, możecie się dzisiaj śmiać. Przecież nie musicie się obawiać mojej osoby, bo kim ja jestem? Nikomu nie znanym zwykłym człowiekiem z którego zrobiliście przestępcę, który w swoich artykułach podaje się za niewinnego człowieka. Ale to tylko wasze zdanie, pamiętajcie, w końcu znajdzie się ktoś, kto uwierzy w to, o czym tutaj napisałem, pamiętajcie też, że odpowiadacie za śmierć wielu innych osób nie tylko takich anonimowych jak ja, ale wśród nich są osoby, znane publicznie. Pozwolę sobie chociażby przypomnieć kilka osób, Barbara B., Andrzej L., Dawid K. itd. Właściwie jednego czego od was oczekuję, to odpowiedzi na pytania, które w poszczególnych artykułach do was kierowałem.
 6. Myśleliście, że spokojnie swój plan, będziecie mogli realizować i nikt oraz nic, nie może wam przeszkodzić i wszystko zrobicie tak jak zamierzacie. Muszę przyznać, że kilka rzeczy udało się wam zrobić dobrze, jednak wasza pazerność, was zgubiła. Na pewno afera Orlen została przez was rozegrana po mistrzowsku, niestety z aferą węglową i gruntową już tak dobrze Wam nie poszło i do dzisiaj czkawką wam się odbijają, a strach zajrzał wam w oczy. Strach w oczach stał się dla was złym doradcą, w końcu jednak szczęcie się do Was uśmiechnęło i udało się wam przeżyć wykorzystując nieszczęście innych, którzy zginęli w katastrofie Smoleńskiej, dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Wiadomo dla własnych korzyści jesteście wstanie poświęcić wolność czy życie jednostek. Wygraliście wybory i już wiedzieliście, że szczęście się do was odwróciło, a reforma wymiaru sprawiedliwości zapewni wam spokój. Jednak na waszej drodze stanęli niezależni sędziowie, których wspiera Unia Europejska, rzucając kłody pod wasze nogi. Wasz plan się rozsypał i Wasze działania stały się spontaniczne, kierowane strachem wiedząc, że nie macie szans wygrać z innymi krajami Unii Europejskiej, podjęliście działania zmierzające do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Oczywiście musicie cierpliwie o to zabiegać, bez pośpiechu, tak by większość polskiego społeczeństwa sama tego się domagała. Zawsze lepiej mieć poparcie niż fałszować wybory.
 7. Możecie wierzyć albo nie, ale już w 2014 roku miałem przeczucie, co się będzie działo jak dojdziecie do władzy, co niestety się sprawdza. Próbowałem od 2014 roku coś z tym zrobić, tylko co taki zwykły człowiek jak ja, który przypadkiem znalazł się na waszej drodze może zrobić.
 8. Może gdybym nie doświadczył tego co doświadczam, zaczynając od złożonej obietnicy w 2006 roku przez jednego z waszych funkcjonariuszy publicznych i dalej kolejnych działań służb, byłbym dzisiaj nieświadomy tego co robicie. Jednak skoro dzięki wam muszę w swoim życiu tego wszystkiego doświadczyć, tracąc przy tym swoją godność, zdrowie, a w konsekwencji może życie, to nie powinno was dziwić, ani nie powinno wam to przeszkadzać, że postanowiłem się tym doświadczeniem życiowym podzielić, może kiedyś przez to nabierzecie rozgłosu i zostaniecie uznani za najbardziej zorganizowaną strukturę mafijną na świecie, która działała na przełomie XX / XXI wieku. Tym bardziej, że wasz wachlarz nielegalnych interesów jest bardzo szeroki, nawet sięga przestępstw, które kojarzą się z historią starożytną, o czym poniżej.

Dlaczego MYŚLę o porzegnaniu?

 1. Otóż, zadzierając z mafią, stając na jej drodze, świadomie czy nie świadomie, dla nich to bez znaczenia, jest rzeczą wiadomą, że musisz liczyć na najgorsze. W moim przypadku, mafia mając możliwości kreowania prawa i odpowiednią władzę nad stróżami prawa, próbuje uciszyć moją osobę wykorzystując prawne możliwości. Widząc jednak, że zamiast się poddać, próbuję walczyć i chociaż to walka z wiatrakami i tylko najbliższe osoby wspierają tą walkę, to jednak co raz częściej wśród polskiego społeczeństwa słychać podobne zdanie o tych ludziach, że jest to zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym, działająca pod płaszczem partii. Która dzisiaj w oczach ma większy strach niż miała po 2007 roku. Zresztą jak historia pokazuje nie byłbym pierwszym ani jedynym, który zostałby wyeliminowany, oni są gotowi zrobić wszystko. Wiadomo, łatwiej zrobić to na własnej ziemi niż w innym kraju. Dzisiaj oczywiście mają prawne możliwości do ściągnięcia mojej osoby na teren Polski i osadzić w zakładzie karnym do końca mojego życia.
 2. Jednak ostatnie okoliczności jakie zaistniały pokazują, że mają pewne obawy z ściągnięciem mojej osoby do Polski zgodnie z prawem, dlatego też zamierzają doprowadzić do wymiany handlowej oferując pomoc organom innego państwa w zamian za wydanie zgody na ekstradycję, oczywiście to tylko moje przypuszczenia oparte na przesłankach, które w ostatnim czasie zaistniały. Świadczy o tym chociażby fakt w jaki sposób zbierają materiał dowodowy, by złożyć akt oskarżenia, włamując się na skrzynki elektroniczne naszych spółek, kopiując z nich dane tam zawarte. Jeżeli do tego dołożyć inne wasze działania, wobec innych osób, m. in. stosowanie prowokacji, żeby mieć pretekst zatrzymania osób, które wraz zemną mają postawione zarzuty w Prokuraturze Regionalnej w Katowicach, a postępowanie prowadzą agenci CBA. W tym miejscu pamiętajcie, że nie zapomnę wam wcześniejszej prowokacji, jaką przeprowadziliście w listopadzie 2018 roku, w celu zatrzymania mojej partnerki. Szczególnie ze względu na miejsce jakie wybraliście, czy któryś z was pomyślał, o tych dzieciach, które tam się uczyły co one by przeżyły? nie wspomnę o synu partnerki i nauczycielach tej szkoły. W dodatku przez prowokację kilka osób po raz kolejny bezpodstawnie usłyszało zarzuty i trafiło do aresztu link Nie wspomnę o ostatniej historii, która w mojej ocenie może mieć związek z tą sprawą, a mianowicie zaginięcie człowieka, które zostało przez was zaplanowane, tylko po to by zrobić z człowieka świadka koronnego. Pamiętajcie jedno, przez ponad 13 lat niszczycie moje życie, to że zapadły już wyroki skazujące, nie pozwala mi przyjeżdżać do mojej ojczyzny, tym samym doprowadziliście do tego, że moje życie straciło sens, więc pamiętajcie, to wy będziecie odpowiedzialni za moją śmierć, nie ważne czy nastąpi ona przed zamknięciem mojej osoby w zakładzie karnym czy wcześniej, zrobiliście zemnie przestępcę, więc też możecie zrobić człowieka chorego psychicznie, jednak pisząc to jestem zdrowy na umyśle i świadomy swoich słów oraz waszych czynów. Pamiętajcie rzecz najważniejszą, którą jako podający się za katolików powinniście bardzo dobrze znać, że możecie skazać nas tu na ziemi, wykorzystując swoją władzę, jednak nawet jeżeli nie odpowiecie za swoje czyny niszcząc życie wielu ludziom, tu na ziemi przed Sądem, to odpowiecie po śmierci przed jedynym sprawiedliwym sędzią Bogiem.
 3. Pamiętajcie, możecie uważać się za jedynych sprawiedliwych wśród społeczeństwa, jednak wewnątrz będąc obłudni i nieprawi, to i tak zostaniecie ukarani.

Informacje prawne

%d bloggers like this: