Wstęp do artykułu

Oświadczenie autora artykułu

Jako Obywatel Rzeczypospolitej w myśl Art. 8 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w związku z Art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

  1. Oświadczam. Jako autor artykułu „Polski Układ Mafijny” jak również innych artykułów których jestem autorem a znajdują się na tej stronie, że jestem osobą świadomą co do treści w nich zamieszczonej, tak faktów przedstawionych jak i własnych ocen, które zostały opisane w oparciu o własne doświadczenie życiowe. Korzystałem, również z ogólnodostępnych materiałów m. in. Raportu Komisji Śledczej ds. Orlenu, znajdujących się na portalach internetowych Wikipedii, Gazeta Wyborcza, TOK FM, TVP Info, Radio Maryja, Fakt 24.pl, Na temat, Republika itp. z których to materiałów użyłem kilka cytatów, czy też załączyłem artykuły jako linki. Jestem również świadomy tego, że publikując swoje artykuły narażam się osobom sprawującym władzę w Polsce, co może oznaczać poniesienie z tego tytułu różnych konsekwencji a w szczególności tych, które nie mają nic wspólnego z konsekwencjami prawnymi, lecz mogącymi zakończyć się nawet pozbawieniem życia mając na uwadze działania organów państwa, m.in. wcześniejsze próby zastraszania mojej osoby. Jednak ważniejsze jest dla mnie, przekazanie społeczeństwu prawdziwych faktów, które dla dobra rządzących są zatajane, ukrywane oraz zastępowane propagandą.
  2. Oświadczam. Wszystko o czym piszę, jest oparte na faktach, które same się bronią lub co do których posiadam dowody i robię to z pełną świadomością. Celem napisania tego artykułu jest przedstawienie tematu, który dotyczy obecnej sytuacji w kraju przez osobę niezależną, antypartyjną a jednocześnie osobę tak jak i wiele innych osób których godność osobista jak i wolność została naruszona przez najwyższą władzę tj. rząd, jak i organy państwa Polskiego, a w szczególności przez reprezentujących te organy urzędników, czy funkcjonariuszy publicznych, którzy Swoim postępowaniem wykazały, że bycie niezależnym jak i niezawisłym co do władzy rządowej jest im obce.
  3. Oświadczam. Jestem osobom u której nigdy nie stwierdzono upośledzenia umysłowego czy też choroby psychicznej itp. W związku z tym, jeżeli po przeczytaniu uznasz moją osobę mającą problemy z zdrowiem psychicznym, bądź też w jakikolwiek inny sposób upośledzoną itd., to musisz być świadomy, że wpływ na taką ocenę mogą mieć tylko i wyłącznie opisane w artykułach sytuacje jakie się wydarzyły i jakie nadal trwają. Jednocześnie, Twoja ocena będzie potwierdzać, że ponoszą za to odpowiedzialność osoby wymienione w artykułach.
  4. Oświadczam. Jako autor artykułów, szanujący prawa człowieka i wolności zwracam się do osób czytających artykuły, jednak mający odmienne zdanie, by oszczędziły Sobie jak i autorowi czasu na komentarze nie mające nic wspólnego z merytorycznym wypowiedzeniem się. Komentarze które będą zawierały treści obraźliwe wobec autora i innych osób komentujących oraz treści tzw. mowy nienawiści będą usuwane. Jednocześnie informuję, że usuwanie takich komentarzy, wiążę z zachowaniem szacunku do drugiego człowieka i nie ma nic wspólnego z ograniczeniem praw i wolności. Wiedz, że zanim uznasz moją osobę za tą która ogranicza wolność wypowiedzi to musisz wiedzieć, że zawsze staję w obronie wolności, którą szanuję. Uważam, że wolność jest tak samo ważna jak szacunek. Uważam, że takie podejście jest sprawiedliwe, brak szacunku oznacza brak wolności. Wolność = Szacunek a Szacunek = Wolność

Rating: 1 out of 4.

Polski układ mafijny

Jak działa mafia w Polsce, jej struktura oraz skąd czerpie korzyści finansowe, kto stoi na jej czele.

Zbrodnie Prawicy

Polecam do przeczytania książkę Zbrodnie Prawicy czyli Objawy Mafii 2, której autorem jest Kazimierz Turaliński

Afera Orlen – BGM