Zbrodnie Prawicy

Zbrodnie Prawicy czyli Objawy Mafii 2

POLECAM KSIĄŻKĘ

Polecam państwu książkę, autorstwa Pana Kazimierza Turalińskiego pt. „Zbrodnie Prawicy czyli Objawy Mafii 2”. Zgodnie z Notą Prawną zamieszczoną stronie trzeciej i informacją w niej zawartą udostępniam wersję elektroniczną książki, którą zamieszczam w załączniku

NOTA PRAWNA

„Niniejsza książka powstała poza terytorium Unii Europejskiej i w zgodzie z lokalnym prawem. Podobnie jej udostępnienie nastąpiło w zgodzie z lokalnym prawem i nie uczestniczył w tym procesie żaden wydawca z Polski.”

O AUTORZE:

Kazimierz Turaliński – niezależny dziennikarz śledczy, ekspert ds. bezpieczeństwa, przestępczości i wywiadu gospodarczego, autor licznych analiz m.in. w sprawie „Amber Gold” i afery autostradowej.

DYSTRYBUCJA BEZPŁATNA – nie chcę na tej książce zarobić nawet złotówki. Każdy powinien mieć wolny dostęp do dyskredytujących faktów na temat polskich polityków. Dlatego każdy może dystrybuować niniejszą książkę oraz rozpowszechniać jej treści w całości lub fragmentach. Zakazane jest pobieranie z tego tytułu opłat. Jedynym warunkiem przedruku pozostaje wskazanie autora, tj. Kazimierza Turalińskiego.”

Książka zawiera materiały dozwolone od lat 18.